Co je OWB sportovní pouzdro?

  • vhodné pro IPSC
  • nastavitelný odpor
  • dobře přístupné
  • uchycení na sportovní opasky
  • možnost výřezu pro lepší tasení
  • slaďte pouzdro s dresem
  • DOSTUPNÉ MODELY

Tato kategorie kydexových pouzder je věnována IPSC sportovní střelbě. Pouzdra jsou konstruována tak, aby zbraň v pouzdře pevně držela a zároveň při individuálním nastavením svoru kladla ideální odpor při tasení.

Velkou výhodou je možnost zakázkové výroby na jakoukoliv zbraň a zásobníky v jakékoliv nabízené barvě. Jen tak budete mít unikátní sportovní set a vyčnívat oproti komerčním pouzdrům.

Kde a kdo je nosí:

Nosí se nejčastěji na vyztuženém střeleckém opasku s tvrdým jádrem. Jsou umístěna dál od těla a níže na opasku, což umožňuje pohodlnější a rychlejší tasení, kdy nemusíte měnit polohu těla.

Pokud teprve začínáte, nebo jste už pokročilý sportovní střelec, je to jedno. Díky tomu, že tato kydexová pouzdra přesně kopírují tvary vaší zbraně a jsou pro ni na míru vyrobena, zbraň vám do něj perfektně zapadne. Tato pouzdra jsou čím dál více vidět i u našich úspěšných českých závodníků v IPSC.

Typ uchycení:

Ke sportovním pouzdrům montujeme Blade-Tech Tek-Lok, nebo námi vyvinutý plně nastavitelný systém uchycení, který uspokojí i ty nejnáročnější střelce.

RHH IPSC mount

Nový typ upevnění sportovního pouzdra na opasek vhodný zejména pro sportovní opasky typu DAA, CR-Speed, atp.

Plně nastavitelný systém uchycení s možnostmi plynulého nastavení sklonu pouzdra vpřed i vzad, odklonu pouzdra od nebo k tělu a s možností nastavení výškového rozdílu pouzdra od opasku.

Úchyt nabízíme ve třech barevných provedeních - černá, modrá a fialová. Ladí tak dokonale k našim úchytům na sportovní zásobníky.

Navíc je možné použití v kombinaci s Blade-Tech Tek-Lok a úchyt upevnit téměř k jakémukoli opasku.

Blade-Tech Tek-Lok

Univerzální a oblíbený systém uchycení. Má vycvakávací destičky, kterými si můžete volit šířku opasku. V uzavřeném stavu doporučujeme Tek-Lok mít vždy zajištěný otočnou pojistkou.

Pouzdra na zásobníky

Abychom mohli dodávat celý set pro IPSC sportovní střelbu, je možné si také nechat vyrobit POUZDRA NA ZÁSOBNÍKY. Ta mají nastavitelný sklon a také nastavení svoru.

K dokonalosti celého střeleckého setu už jen chybí magnet, který slouží jako držák zásobníku např. v situaci, kdy musíte zásobníky sbírat ze stolu a rychle si jeden uložit. Vkládat jej do pouzdra může být nešťastné a zdlouhavé. Proto ho rychle přicvaknete na magnet a střílíte. Magnetický držák se umisťuje na zásobníkové pouzdro, dopředu před zásobníky nebo dozadu za zásobníky na vašem opasku.

Sweatguard:

Aby každé IPSC pouzdro bylo co nejmenší a šlo z něj co nejlépe tasit, jsou všechna pouzdra automaticky bez sweatguardu.

Sklon a možnosti jeho nastavení:

S uchycením na Blade-Tech Tek-Lok je sklon pouzdra nutné zvolit už na samém počátku objednání a je neměnný. Typickým nejčastěji prodávaným sklonem je 0 stupňů (kolmo k zemi). Mnoho střelců volí i sklon dozadu, díky kterému je pohyb ruky přirozenější a nemusíte vylamovat zápěstí. Ruka se hýbe v lokti nahoru zezadu dopředu a dojde k perfektnímu úchopu při tasení.

RHH IPSC mountem si můžete plynule nastavit sklon i odklon dle vlastních preferencí a kdykoli ho měnit.

Nastavení sklonu:

V kombinaci s výškovým nastavením můžete plynule měnit sklon v až třech osách při zachování výšky.

Nastavení odklonu:

Dotažením šroubů můžete plynule ovlivňovat odklon pouzdra. K úchytu dodáváme dvě sady šroubů a podložek pro různé vzdálenosti pouzdra od těla.

Nastavení výšky:

Zašroubováním do různých děr můžete zvolit výšku pouzdra vůči opasku, tak aby se vám lépe tasilo.

Nastavení svoru:

Každé sportovní pouzdro má dva nastavitelné šrouby, které slouží k individuálním nastavením vašeho pouzdra. Sami si vychytáte, jak moc chcete, aby pouzdro svíralo váš sportovní speciál. Primárně k nastavení svoru slouží šroub u lučíku.

Dostupné pro:

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.