Příslušenství

Sada šroubků

Součástí sady jsou čtyři kusy kvalitních ocelových Chicago šroubů, matek a PVC podložek.

Provlékací poutka

Klasická ocelová provlékací poutka, která musíte provlékat opaskem. Opasek by měl být ohebný a nanejvýš 7 mm tlustý, jinak ho přes tvarované pouzdro a poutka neprovlečete. Můžete vybírat z velikostí 40, 45 a 50 mm

SpeedLoops

Rychlá nasazovací – navlékací ocelová poutka. Nasadíte pouzdro rovnou na opasek bez provlékání. Je potřeba mít opasek trochu povolený a ohebný. Poutka pojmou maximálně 7 mm tlustý opasek. Můžete vybírat z velikostí 40, 45 a 50 mm

Flushclip

Jednoduchá dobře fungující ocelová spona, rychle se zacvakne. Vyžaduje silnější opasky - kožené, vyztužené a tvrdší. Spona pojme opasek tloušťky do 10 mm. Můžete vybírat z velikostí 40 a 45 mm

Ulticlip

Minimalistické uchycení pouzdra zadrápnutím háku za textil kalhot (lze nosit bez opasku). Můžete nosit košili zastrčenou v kalhotách tzv. Tuckable styl.

Ulticlip XL

Opravdu pevné a zabezpečené uchycení pouzdra na opasek šíře 40 mm. Lze mít košili zastrčenou v kalhotách na Tuckable verzi nošení. Do spony zaklapnete maximálně 10 mm tlustý opasek.

Plastová poutka

Jednoduchá dobře fungující plastová spona, rychle se zacvakne. Vhodná pro naše AIWB sidecar pouzdra. Můžete vybírat z velikostí 40 a 45 mm

Sportovní IPSC úchyt na zásobník

Vhodný zejména pro sportovní opasky 40mm. Na úchyt můžete umístit sportovní zásobník, nebo magnet. Zásobníky jsou pěkně od těla a přitom se na opasku ani nehnou.

Magnet

Na každé pouzdro nebo sportovní IPSC úchyt zásobníku lze přidat magnet, který slouží jako držák zásobníku např. v situaci, kdy musíte zásobníky sbírat ze stolu a rychle si jeden uložit. Vkládat jej do pouzdra může být nešťastné a zdlouhavé. Proto ho rychle přicvaknete na magnet a střílíte. Nejvíce ho ovšem oceníte jako odkládací místo po dostřílení.

Tek-Lok

Populární univerzální uchycení u nás využívané především pro IPSC - sportovní pouzdra. Lze ale stejně dobře použít i pro taktické pouzdro. Není tak nízko jako ostatní platformy, ovšem je stále od těla. Na Tek-Loku si můžete nastavit, pro jakou šířku opasku ho použijete, a to až do 55 mm.

MOLLE malice clips

Speciální klipy pro mezinárodně normalizovanou MOLLE vazbu. Úchyty mají i nylonovou spojku pro lepší fixaci k opasku nebo vestě.

Taktické platformy

Platformy výrobců Safariland, Blackhawk a Blade-Tech. Vhodné pro naše taktická pouzdra, protože každé má všechny potřebné díry pro jejich uchycení. Jednotlivé námi doporučované platformy si rozepíšeme a ukážeme jejich výhody:

Safariland QLS - Quick Locking System

Tento systém se skládá z QLS 22 - samice a z vidlice QLS 19 - samce. Máme ho ve více barevných provedeních jako Kit, Set a samostatně. Na pouzdře je namontován samec jako vidlice a na platformě UBL nebo MLS je namontována samice. Tudíž musíte k tomuto systému mít další platformu, protože je jen jako prostředník. Slouží pro velmi rychlé uchycení a výměnu pouzder při zachování jedné hlavní platformy na opasku nebo molle. Samice QLS 19 nabízí možnosti nastavení sklonu.

Safariland MLS16 - MOLLE Locking System

Je to klíčová platforma pro uchycení na MOLLE vazbu. Lze na ní namontovat pouzdro napřímo, nebo využít QLS 22 samici pro rychlou výměnu a nasazení. Na pouzdře pak musí být přimontován samec QLS 19.

Safariland UBL Mid-Ride

Menší snížená platforma rovnou pro taktické pouzdro nebo jako základna pro samici QLS 22. Průvleková oka jsou až pro 50 mm široký opasek.

Safariland UBL Low-Ride

Větší - nižší snížená platforma k montáži přímo na pouzdro nebo pro samici QLS 22. K této platformě doporučujeme stehenní popruh, aby nedocházelo při pohybu ke kývání a při tasení k nadzvednutí pouzdra, které by mohlo vzpříčit zbraň.

Blackhawk Jacket Slot Duty Belt Loop

Kratší tuhá a pevná snížená platforma s možností nastavení sklonu pouzdra při montáži do jiných děr. Platforma se nemusí provlékat opaskem, ale lze ji nasadit a pomocí šroubů utáhnout i na velmi tuhém opasku o šířce do 55 mm.

Blackhawk Mid-Ride Duty Belt Loop

Delší a větší robustní vcelku oblíbená snížená platforma. Nemusíte ji provlékat, můžete ji nasadit na opasek a šrouby utáhnout k sobě. Pojme opasky šířky do 55 mm. Doporučujeme popruh pro upevnění na stehno.

Blade-Tech Tek-Lok

Populární univerzální uchycení u nás využívané především pro IPSC - sportovní pouzdra. Lze ale stejně dobře použít i pro taktické pouzdro. Není tak nízko jako ostatní platformy, ovšem je stále od těla. Na Tek-Loku si můžete nastavit, pro jakou šířku opasku ho použijete, a to až do 55 mm.

Příslušenství

Všechny platformy a typy uchycení mají v balení veškeré šroubky k montáži a k samostatnému kydexovému pouzdru bez platformy také obdržíte šroubky pro montáž.

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.