Co je OWB pouzdro na zásobník?

  • vnější
  • skryté nošení
  • vhodné na střelnici
  • dobře dostupné zásobníky
  • vakuově lisováno

Opasková vnější pouzdra z Kydexu tloušťky 2 mm perfektně pasují a padnou pro vámi zvolený zásobník, nebo 2 zásobníky, protože jsou lisována za vysokého tlaku a přesně odpovídající teploty. Pouzdro má ostré detailní prolisy, které přechází v oblé a hladké ručně broušené hrany. Každé vnější pouzdro je ze dvou plátů kydexu. Ty jsou spojeny dutými nýty. Můžete si zvolit barvu každého z nich.

Kde a jak se nosí:

Tato pouzdra se nosí nejčastěji na 9. - 7. hodině (praváci) a jsou vhodná na střelnici, tréning, kurzy, výcviky, soutěže LOS (lidová obranná střelba) i IPSC. Mají je v oblibě i ozbrojené složky.

Typy uchycení:

K vnějšímu pouzdru si můžete vybrat jaká poutka na něm chcete dodat, ta jsou pak namontována Chicago šrouby a jsou součástí balení. Ke každému pouzdru je vhodné přidat i další velikosti poutek podle velikosti opasků, které nosíte. Doporučujeme mít poutka stejně široká jako vaše opasky (pokud máte opasek 38-40 mm zvolte poutka 40 mm – je to většina denních a módních opasků). Můžete vybírat z velikostí 40, 45 a 50 mm.

Provlékací poutka

Klasická ocelová provlékací poutka, která musíte provlékat opaskem. U zásobníkových pouzder tedy nastává dlouhá cesta po opasku. Opasek by měl být ohebný a nejvíce 7 mm tlustý, jinak ho přes tvarované pouzdro a poutka neprovlečete.

SpeedLoops

Rychlá nasazovací - . Nasadíte pouzdro rovnou na opasek bez provlékání. Je potřeba mít opasek trochu povolený a ohebný. Poutka pojmou maximálně 7 mm tlustý opasek.

MOLLE malice clips

Speciální klipy pro mezinárodně normalizovanou MOLLE vazbu. Úchyty mají i nylonovou spojku pro lepší fixaci k opasku nebo vestě.

Sweatguard:

Odděluje vám zásobník od těla, je to ochrana proti potu a oblečení. Mezi možnosti výběru máte pouzdro bez sweatguardu a s plným sweatguardem.

Sklon a možnosti nastavení:

Standardní je sklon 0° kolmo k zemi. Je to nečastější žádaná a doporučovaná varianta. U takového pouzdra si můžete sklon nastavit posunutím poutek směrem dolů nebo jejich obrácením (nejsou symetrická).

Nastavení svoru a spodek:

Pouzdro si můžete vylepšit nastavením svoru. Tím si sami můžete regulovat, jak moc má pouzdro svírat zbraň.

Spodek pouzdra můžete zvolit uzavřený nebo pootevřený.

Pokud máte jakékoliv dotazy, či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.