Co je OWB pouzdro na zásobník?

  • vnější
  • skryté nošení
  • vhodné na střelnici
  • dobře dostupné zásobníky
  • vakuově lisováno
  • DOSTUPNÉ MODELY

Opasková vnější pouzdra z Kydexu tloušťky 2 mm perfektně pasují a padnou pro vámi zvolený zásobník, nebo 2 zásobníky, protože jsou lisována za vysokého tlaku a přesně odpovídající teploty. Pouzdro má ostré detailní prolisy, které přechází v oblé a hladké ručně broušené hrany. Každé vnější pouzdro je ze dvou plátů kydexu. Ty jsou spojeny dutými nýty. Můžete si zvolit barvu každého z nich.

Kde a jak se nosí:

Tato pouzdra se nosí nejčastěji na 9. - 7. hodině (praváci) a jsou vhodná na střelnici, trénink, kurzy, výcviky, soutěže LOS (lidová obranná střelba) i IPSC. Mají je v oblibě i ozbrojené složky.

Typy uchycení:

K vnějšímu pouzdru si můžete vybrat, jaká poutka na něm chcete dodat, ta jsou pak namontována Chicago šrouby a jsou součástí balení. Ke každému pouzdru je vhodné přidat i další velikosti poutek podle velikosti opasků, které nosíte. Doporučujeme mít poutka stejně široká jako vaše opasky (pokud máte opasek 38-40 mm, zvolte poutka 40 mm – je to většina denních a módních opasků). Můžete vybírat z velikostí 40, 45 a 50 mm.

Provlékací poutka

Klasická ocelová provlékací poutka, která musíte provlékat opaskem. U zásobníkových pouzder tedy nastává dlouhá cesta po opasku. Opasek by měl být ohebný a nejvíce 7 mm tlustý, jinak ho přes tvarované pouzdro a poutka neprovlečete.

SpeedLoops

Rychlá nasazovací - navlékací ocelová poutka. Nasadíte pouzdro rovnou na opasek bez provlékání. Je potřeba mít opasek trochu povolený a ohebný. Poutka pojmou maximálně 7 mm tlustý opasek.

MOLLE malice clips

Speciální klipy pro mezinárodně normalizovanou MOLLE vazbu. Úchyty mají i nylonovou spojku pro lepší fixaci k opasku nebo vestě.

Sweatguard:

Odděluje vám zásobník od těla, je to ochrana proti potu a oblečení. Také napomáhá ke snadnějšímu navedení zásobníku do pouzdra. Mezi možnosti výběru máte pouzdro bez sweatguardu a s plným sweatguardem.

Sklon a možnosti nastavení:

Standardní je sklon 0° kolmo k zemi. Je to nečastější žádaná a doporučovaná varianta. U takového pouzdra si můžete sklon nastavit posunutím poutek směrem dolů nebo jejich obrácením (nejsou symetrická).

Nastavení svoru:

Pouzdro na dva zásobníky nastavením svoru disponuje automaticky. Pouzdro na jeden zásobník si volitelně můžete o nastavení svoru vylepšit. Tím si sami můžete regulovat, jak moc má pouzdro svírat zásobník.

Pouzdro pro jeden zásobník dostupné pro:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

Pouzdro pro dva zásobníky dostupné pro:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.