Co je OWB Frogy na zásobník?

Opasková vnější pouzdra z Kydexu tloušťky 2 mm perfektně pasují a padnou pro vámi zvolený zásobník, protože jsou lisována za vysokého tlaku a přesně odpovídající teploty. Pouzdro má ostré detailní prolisy, které přechází v oblé a hladké ručně broušené hrany. Každé vnější pouzdro je ze dvou plátů kydexu. Můžete si zvolit barvu každého z nich.

Kde a jak se nosí:

Tato pouzdra se nosí nejčastěji na 9. - 7. hodině (praváci) a jsou vhodná na střelnici, trénink, kurzy, výcviky, soutěže LOS (lidová obranná střelba) i IPSC. Mají je v oblibě i ozbrojené složky.

Typy uchycení:

K vnějšímu pouzdru si můžete vybrat, jaká poutka na něm chcete dodat, ta jsou pak namontována Chicago šrouby a jsou součástí balení. Ke každému pouzdru je vhodné přidat i další velikosti poutek podle velikosti opasků, které nosíte. Doporučujeme mít poutka stejně široká jako vaše opasky (pokud máte opasek 38-40 mm, zvolte poutka 40 mm – je to většina denních a módních opasků). Můžete vybírat z velikostí 40, 45 a 50 mm.

SpeedLoops

Rychlá nasazovací - navlékací ocelová poutka. Nasadíte pouzdro rovnou na opasek bez provlékání. Je potřeba mít opasek trochu povolený a ohebný. Poutka pojmou maximálně 7 mm tlustý opasek.

Provlékací poutka

Inovovaná ocelová provlékací poutka, která zachovají funkce pouzdra Frogy. Opasek by měl být ohebný a nanejvýš 7 mm tlustý, jinak ho přes tvarované pouzdro a poutka neprovlečete.

Sweatguard:

Odděluje vám zásobník od těla, je to ochrana proti potu a oblečení. Také napomáhá ke snadnějšímu navedení zásobníku do pouzdra. Pouzdro na zásobník Frogy má vždy plný sweatguard.

Sklon a možnosti nastavení:

Sklon je vždy 0° kolmo k zemi. Je to nečastější žádaná a doporučovaná varianta.

Nastavení svoru:

Pouzdro Frogy na zásobník nastavením svoru disponuje automaticky. Tím si sami můžete regulovat, jak moc má pouzdro svírat zásobník.

Dostupné pro:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

CZUB
  • CZ P-10C/F/S
  • CZ P-07/09
Glock
  • G17/19/26/...
Sig Sauer
  • P320

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.