Co je OWB Frogy?

 • vnější pro skryté nošení
 • unikátní konstrukce
 • integrovaný přítlačný prvek
  • pro lepší skrytí zbraně
  • pohodlnější nošení
  • vyplnění místa pod opaskem
   (stabilnější poloha na opasku)
 • ručně doleštěné hrany
 • 2,5mm tloušťka kydexu a žebrování
  • vyšší odolnost a tuhost
 • pistole není symetricky v pouzdře
  • vyosená rukojetí k tělu
   (lepší skrytí a tasení)
 • nastavení svoru
 • nastavení sklonu
 • pojme zbraň s kolimátorem či prodlouženou hlavní se závitem
 • vakuově lisované na speciálních formách vlastní výroby
 • DOSTUPNÉ MODELY

Vnější kydexová pouzdra Frogy jsou určena pro skryté nošení zbraně pod oblečením a jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa na opasku, zbraň skvěle skryla a přitom se pohodlně nosila. Ručně broušené hrany pouzdra zajišťují maximální pohodlí. Tvar pouzdra je velmi precizně prolisován do kydexu na speciálních formách vlastní výroby. Celé pouzdro je z jednoho kusu 2,5mm kydexu jedné barvy. Každé pouzdro Frogy má regulaci svoru pomocí stavěcích šroubů a sklonu posunem poutka nahoru nebo dolů.

Otevřená konstrukce pouzdra zajišťuje pohodlné čištění a nabízí možnost nošení zbraně s prodlouženou hlavní/závitem, kompenzátorem atp. Navíc jsou všechna připravena k použití s kolimátorem.

Sklon a možnosti nastavení:

Každé pouzdro Frogy má nastavitelný sklon 0°, vpřed nebo vzad. Přední sponu speedloops můžete posunout (přesunout do jiných předvrtaných děr), a tím se pouzdro skloní pažbou dopředu nebo dozadu.

Vyosení zbraně v pouzdře:

Oproti standardním vnějším pouzdrům je v pouzdře Frogy zbraň pootočena pažbou směrem k tělu. Díky tomu lépe přiléhá a to přispívá k lepšímu skrytému nošení.

Žebrování na pouzdře:

Nejen že Frogy vyrábíme z 2,5 mm kydexu, navíc jou pouzdra opatřena žebrováním díky kterému je pouzdro tužší a odolnější než je tomu u jiných modelů.

Nastavení svoru:

OWB pouzdra Frogy disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně a to i u pistole se svítilnou.

Speciální přítlačný prvek:

Vyplní prostor pod opaskem a také se opírá o stehno, a díky tomu vše, co je nad opaskem, tlačí směrem k tělu. Pistole je tak maximálně nalepená na těle.

Typy uchycení:

K vnějšímu pouzdru si můžete vybrat, jaká poutka na něm chcete dodat, ta jsou pak namontována šrouby a jsou součástí balení. Ke každému pouzdru je vhodné přidat i další velikosti poutek podle velikosti opasků, které nosíte. Doporučujeme mít poutka stejně široká jako vaše opasky (pokud máte opasek 38-40 mm, zvolte poutka 40 mm - je to většina denních a módních opasků). Můžete vybírat z velikostí 40, 45 a 50 mm.

SpeedLoops

Rychlá nasazovací - navlékací ocelová poutka. Nasadíte pouzdro rovnou na opasek bez provlékání. Je potřeba mít opasek trochu povolený a ohebný. Poutka pojmou maximálně 7 mm tlustý opasek.

Provlékací poutka

Inovovaná ocelová provlékací poutka, která zachovají funkce pouzdra Frogy. Opasek by měl být ohebný a nanejvýš 7 mm tlustý, jinak ho přes tvarované pouzdro a poutka neprovlečete.

Sweatguard:

Zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zbraň od těla. Chrání proti potu a vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání pistole. Pouzdra Frogy dodáváme pouze s polovičním sweatguardem, který je pro skryté nošení u vnějších pouzder nejlepší.

Kompatibilita:

Do pouzdra na Glock G19 vložíte bez problému kratší G26, nebo klidně delší G17, která bude z pouzdra přesahovat. Pokud však vlastníte například Glock 19 se závitem, pouzdro pro Glock 17 ochrání nejen vaší zbraň, ale i závit - vše je krásně schováno.

Zatím dostupné nejžádanější modely:

Další modely a pouzdra pro leváky budeme doplňovat.

Pro kratší zbraně typu Glock G43 je délka pouzdra větší kvůli zachování funkčnosti prvků pro lepší a pohodlnější skryté nošení.

Dostupné barvy:

Vzorník barev je pouze orientační. V závislosti k nastavení monitoru nemusí zobrazené barvy odpovídat skutečnosti.

ČERNÁ
ŠEDÁ
OLIVOVÁ
COYOTE
CARBON

Látkový wrap:

MULTICAM
MULTICAM BLACK

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.