Co je AIWB sidecar vnitřní pouzdro?

  • vnitřní
  • pistole + zásobník
  • skryté nošení
  • dráp v základu
  • možnost ERC
  • vakuově lisované
  • DOSTUPNÉ MODELY

Vnitřní kydexová pouzdra jsou určena pro skryté nošení zbraně pod oblečením a jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa v kalhotách. Ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar zbraně i zásobníku je velmi precizně prolisován do kydexu, a tak perfektně padnou do pouzdra. Každé nově udělané vnitřní pouzdro má regulaci svoru, vzhledem k nošení za opaskem je to přínos.

Kde a jak se nosí:

AIWB pouzdra jsou určena na populární způsob nošení appendix carry (vepředu na břiše). Specialitou těchto pouzder je nošení zbraně i zásobníku na jednom místě. Nošením v kalhotách dosáhnete opravdového skrytého nošení s minimálním zvýraznění nošené zbraně z oblečení.

Osobně doporučujeme vnitřní pouzdra pro subcompacty a compacty (fullsize rámy jen některé). IWB pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě nastává jejich boom a nejlépe se schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Pohodlnost je už horší a je o zvyku, přece jenom je to kus materiálu a zbraně za opaskem.

Typy uchycení:

K vnitřnímu pouzdru máte na výběr z několika spon. Ty jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou. Nabízíme dvě velikosti spon 40 a 45 mm. Šířku spony volte podle opasku co nejpřesněji (pro 38-40 mm opasek zvolte sponu šířky 40 mm).

Plastová poutka

Jednoduchá dobře fungující plastová spona, rychle se zacvakne. Vhodná pro naše AIWB sidecar pouzdra. Můžete vybírat z velikostí 40 a 45 mm.

Ulticlip XL

Opravdu pevné a zabezpečené uchycení pouzdra na opasek šíře 40 mm. Lze mít košili zastrčenou v kalhotách na Tuckable verzi nošení. Do spony zaklapnete maximálně 10 mm tlustý opasek.

Sweatguard:

Zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zbraň od těla. Chrání proti potu a vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání pistole. Rozlišujeme pouzdra s úplným sweatguardem, polovičním a bez sweatguardu pro část s pistolí a úplným nebo žádným pro část se zásobníkem.

IWB pouzdra jsou určena převážně na celodenní skryté nošení, proto doporučujeme sweatguard plný, kdy není pistole v žádném styku s tělem/oblečením. Pokud předpokládáte, že bude zbraň často venku z pouzdra, zvolte poloviční - nebude vám překážet při pohybu.

Nastavení svoru:

Nově vyrobená IWB pouzdra disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně. Různé typy postav a styly nošení už nejsou problém a pouzdro svírá vždy tak, jak si ho nastavíte.

Dráp:

Pro dokonalé přilehnutí pažby zbraně na břicho se používá dráp, který zevnitř tlačí do kalhot/opasku a odtlačuje rukojeť směrem k tělu.

Dostupné pro:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.