Co je IWB Sharky?

  • vnitřní
  • unikátní konstrukce
  • skryté nošení
  • dvojitý klip pro ještě jistější uchycení
  • nastavení sklonu a výšky
  • nastavení svoru
  • pojme zbraň s kolimátorem či prodlouženou hlavní
  • integrovaný dráp
  • vakuově lisované na speciálních formách
  • DOSTUPNÉ MODELY

Vnitřní kydexová pouzdra Sharky jsou určena pro skryté nošení zbraně pod oblečením a jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa v kalhotách a přitom zbraň ještě lépe skryla. Ručně broušené hrany pouzdra pro maximální pohodlí. Tvar pouzdra je velmi precizně prolisován do kydexu na speciálních formách. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu jedné barvy nebo motivu. Každé pouzdro Sharky má regulaci svoru.

Otevřená konstrukce pouzdra zajišťuje pohodlné čištění a nabízí možnost nošení zbraně s prodlouženou hlavní/závitem, kompenzátorem atp. Navíc jsou všechna připravena k použití s kolimátorem. Je vyrobeno z 2 mm širokého, ovšem pevného kydexu.

Kde a jak se nosí:

Specialitou vnitřních pouzder Sharky je unikátní konstrukce, kdy při nošení na boku dosáhnete nejlepšího skrytí s minimálním zvýraznění nošené zbraně z oblečení. Lze je nosit i na populární způsob nošení appendix carry (vepředu na břiše), ačkoli tam nedosahují tak dobrého výsledku jako IWB pouzdra s drápem.

IWB Sharky pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě se nejlépe schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Navíc jsou univerzální v modelových řadách. Do pouzdra na Glock G19 vložíte bez problému kratší G26, nebo klidně delší G17, která bude z pouzdra přesahovat.

Typy uchycení:

K vnitřnímu pouzdru máte na výběr ze dvou spon. Ty jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou.

Monoblock

Inovativní dobře fungující ocelová spona s možností nastavení sklonu pouzdra vpřed i vzad. Lze nastavit i dvě polohy výškově. Klip je rozdělen na dvě části s "agresivními háky", a tak jsou k dispozici dva body jištění pouzdra. Určeno pro opasky do 40mm šíře a tloušťky do 10 mm.

UltiTuck

Kvalitní minimalistická Ulticlip spona z ocelového plechu pro pohodlné a rychlé uchycení za tepláky nebo kalhoty bez opasku s možností nošení na tzv. tuckable styl.

Sklon a možnosti nastavení:

Každé pouzdro je vybaveno nastavitelným sklonem, aby každý zákazník mohl experimentovat a našel si svůj styl, kde pouzdro pohodlně nosit. Sponu Monoblock můžete natočit (přesunout do druhé předvrtané díry), a tím se pouzdro skloní pažbou dopředu nebo dozadu. Také můžete posunout sponu výš v obou dírách, a tím celé pouzdro s pistolí posunout níž do kalhot.

Nastavení svoru:

IWB pouzdra Sharky disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně. Různé typy postav a styly nošení už nejsou problém a pouzdro svírá vždy tak, jak si ho nastavíte.

Dráp a fičura:

Pro dokonalé přilehnutí pažby zbraně je tu integrovaný dráp, který zevnitř tlačí do kalhot/opasku a odtlačuje rukojeť směrem k tělu. Fičura naopak tlačí na stehno, a tím vše, co je nad opaskem, tlačí směrem k tělu.

Sweatguard:

Zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zbraň od těla. Chrání proti potu a vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání pistole. Pouzdra Sharky dodáváme pouze s úplným sweatguardem, který je pro skryté nošení nejlepší.

Zatím dostupné nejžádanější modely:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

Další modely a pouzdra pro leváky budeme doplňovat.

Pro kratší zbraně typu Glock G43 je délka pouzdra větší kvůli zachování funkčnosti prvků pro lepší a pohodlnější skryté nošení.

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.