Co je IWB vnitřní pouzdro na zásobník?

  • vnitřní
  • skryté nošení
  • nastavení svoru
  • vakuově lisované
  • DOSTUPNÉ MODELY

Vnitřní opasková pouzdra jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa v kalhotách. Ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar zásobníku je velmi precizně prolisován do kydexu a ten perfektně padne do pouzdra. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu jedné barvy nebo motivu. Každé nově udělané vnitřní pouzdro má regulaci svoru, vzhledem k nošení za opaskem je to přínos.

Kydexové pouzdro má tzv. rozšklebenou konstrukci, kdy pouzdro zásobník chrání a zároveň je možné ho pohodlně čistit nebo vyplachovat. Je vyrobeno z 2 mm tenkého ovšem pevného kydexu vždy jedné barvy.

Kde a jak se nosí:

IWB pouzdra můžete nosit jako pravák na boku na 9. hodině. Specialitou vnitřních pouzder je nošení téměř kdekoliv po obvodu pasu těla. Nošením v kalhotách dosáhnete opravdového skrytého nošení s minimálním zvýrazněním nošeného zásobníku z oblečení.

IWB pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě nastává jejich boom a nejlépe se schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Pohodlnost je už horší a je o zvyku, přece jenom je to kus materiálu a zbraně za opaskem.

Typy uchycení:

K vnitřnímu pouzdru nabízíme ocelové spony, které jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou. Nabízíme dvě velikosti 40 a 45 mm. Šířku spony volte podle opasku, co nejpřesněji např. pro 38-40 mm opasek zvolte sponu šířky 40 mm.

Flushclip

Jednoduchá dobře fungující ocelová spona, rychle se zacvakne. Vyžaduje silnější opasky (kožené, vyztužené a tvrdší). Spona pojme opasek tloušťky do 10 mm.

Sweatguard:

Zadní zvýšená strana pouzdra, která vám odděluje zásobník od těla. Chrání proti potu, vsunutí oblečení do pouzdra při ukládání zásobníku a také napomáhá ke snadnějšímu navedení zásobníku do pouzdra. U pouzder na menší zásobníky sweatguard udělat nelze. Pro větší můžete zvolit, zda chcete variantu bez sweatguardu, nebo s plným sweatguardem.

IWB pouzdra jsou určená převážně na celodenní skryté nošení, proto sweatguard doporučujeme, zásobník není v žádném styku s tělem/oblečením.

Nastavení svoru:

Nově vyrobená IWB pouzdra disponují automaticky nastavením svoru šroubem, kdy si vy sami regulujete sevření zbraně. Různé typy postav a styly nošení už nejsou problém a pouzdro svírá vždy tak, jak si ho nastavíte.

Dostupné pro:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.