Co je HIWB vnitřní pouzdro?

Vnitřní hybridní kydexová pouzdra jsou určena pro skryté nošení zbraně pod oblečením a jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa v kalhotách. Ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar zbraně je velmi precizně prolisován do kydexu a ta perfektně padne do pouzdra. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu a jednoho kusu kůže.

  • hybridní kydex / kůže
  • vnitřní
  • skryté nošení
  • kompaktní

Kde a jak se nosí:

IWB pouzdra můžete nosit jako pravák na boku na 3. hodině nebo na populární způsob nošení appendix carry (vepředu na břiše). Specialitou vnitřních pouzder je nošení téměř kdekoliv po obvodu pasu těla. Nošením v kalhotách dosáhnete opravdového skrytého nošení s minimálním zvýraznění nošené zbraně z oblečení.

Osobně doporučujeme vnitřní pouzdra pro subcompacty a compacty (fullsize rámy jen některé). IWB pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě nastává jejich boom a nejlépe se schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Pohodlnost je už horší a je o zvyku, přece jenom je to kus materiálu a zbraně za opaskem.

Typy uchycení:

K vnitřnímu pouzdru máte na výběr z několika ocelových spon. Ty jsou uchyceny Chicago šrouby s matičkou. Nabízíme dvě velikosti spon 40 a 45 mm. Šířku spony volte podle opasku co nejpřesněji (pro 38-40 mm opasek zvolte sponu šířky 40 mm).

Kovové spony

Jednoduchá dobře fungující ocelová spona, rychle se zacvakne. Vyžaduje silnější opasky – kožené, vyztužené a tvrdší. Spona pojme opasek tloušťky do 10 mm.
(pro standardní HIWB)

Gumová poutka

Gumová poutka se zapínáním na druk. Jednoduše provléknete pod opaskem, ohnete zpět a zacvaknete.
(pro standardní HIWB)

Plastové poutko

Jednoduchá dobře fungující plastová spona, rychle se zacvakne. Vhodná pro naše AIWB sidecar pouzdra. Můžete vybírat z velikostí 40 a 45 mm.
(pro kompaktní HIWB)

Dostupné pro:

Dodací lhůty níže uvedených variant pouzder jsou nyní 4-6 týdnů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.