ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak dlouho trvá dodání pouzdra?

U standardní nabídky pouzder se snažíme dodržovat 2-5 tydenní dodací lhůtu.

Je možná platba na dobírku?

Platbu na dobírku nenabízíme. Vzhledem k tomu, že pouzdra vyrábíme zakázkovou formou dle objednávky je nutná platba předem na účet.

Kolik si účtujete za poštovné a balné?

Poštovné při zaslání Zásilkovnou na výdejní místo je 100,- Kč, na adresu 110,- Kč. Při zaslání DPD na výdejní místo je 100,- Kč, na adresu 160,- Kč. Při objednávce nad 5000,- je poštovné na území ČR zdarma.
Je možné zasílat výrobky do zahraničí. U této možnosti si vždy vyžádejte předběžnou kalkulaci.

Na jaké zbraně není nutná osobní návštěva?

Seznam zbraní, které umíme vyrobit bez osobní návštěvy je ZDE

Co je to sweatguard?

Sweatguard je prodloužení vnitřní strany pouzdra po vnitřní straně pistole. Výhodou je, že se zbraň nedotýká přímo těla a usnadňuje vracení pistole do pouzdra. Dále, pokud je při tasení částečně vytaženo oblečení, nedostane se do prostoru pouzdra a stále je zachována možnost pohodlně vrátit pistoli do pouzdra.

Umíte do pouzder přidat funkci ECR?

ECR – do pouzdra se na přání může přidat neodymový magnet, který vám automaticky (při vložení) zhasne a (při tasení) rozsvítí svítilnu Viridian.

Jaké používáte spojovací materiály?

Používáme kvalitní nýty na Kydex, poutka se připevňují kovovými šrouby s gumovými podložkami, které brání povolování šroubů. Nic samozřejmě není stoprocentní, a proto je nutné občas zkontrolovat, zda se nepovolily. Pokud poutka neplánujete zaměňovat, je ideální závit podlepit.

Jaká je nutná údržba pouzdra?

Kydex je trvanlivý materiál, ovšem při nošení se v pouzdře samozřejmě usazují nečistoty z oblečení a z okolního prostředí. Pouzdro stačí jednoduše vypláchnout vodou či vyfoukat kompresorem. Při větším znečištění doporučujeme používat na čištění technický líh, který je šetrný k plastům. Jediné, co je potřeba kontrolovat na pouzdrech, je dotažení šroubů.

Bude kydex ničit povrchovou úpravu?

Samozřejmě k tření mezi pouzdrem a zbraní dochází, takže povrchová úprava je namáhána, což znamená, že k určitému opotřebení povrchové úpravy bude docházet.

Jaké barvy máte skladem?

Vzorník dostupných barev a potisků naleznete ZDE.

Nabízíme také individuální potisky na míru a laserování grafiky na pouzdra.

Bude se při zvolení potištěného kydexu "ošoupávat" potisk?

Na kydexu je maskovací vzor potištěn, takže třením o oblečení apod. bude docházet k poničení potisku, zejména na záhybech, hranách pouzdra, kde dochází k tření o oblečení nejvíce. Podkladová barva je ale vždy zvolena tak, aby to nebylo kontrastní.

Jste plátci DPH?

Ano, jsme plátci DPH.

Jsou všechna pouzdra vakuově lisována?

Vakuově lisujeme všechna pouzdra, která jsou uvedená v seznamu dostupnosti u konkrétního modelu pouzdra.

Pokud máte jakékoliv další dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.