ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak dlouho trvá dodání pouzdra?

U standardní nabídky pouzder se snažíme dodržovat 14-21 denní dodací lhůtu.

Na jaké zbraně není nutná osobní návštěva?

Seznam zbraní, které umíme vyrobit bez osobní návštěvy je ZDE

Potřebujete mou svítilnu na výrobu pouzdra?

Seznam svítilen, které máme k dispozici, je ZDE. Pokud chcete pouzdro s jinou svítilnou, je možné ji osobně dodat k výrobě, nebo zaslat poštou.

Co je to sweatguard?

Sweatguard je prodloužení vnitřní strany pouzdra po vnitřní straně pistole. Výhodou je, že se zbraň nedotýká přímo těla a usnadňuje vracení pistole do pouzdra. Dále, pokud je při tasení částečně vytaženo oblečení, nedostane se do prostoru pouzdra a stále je zachována možnost pohodlně vrátit pistoli do pouzdra.

Umíte do pouzder přidat funkci ECR?

ECR – do pouzdra se na přání může přidat neodymový magnet, který vám automaticky (při vložení) zhasne a (při tasení) rozsvítí svítilnu Viridian.

Jaké používáte spojovací materiály?

Používáme kvalitní nýty na Kydex, poutka se připevňují kovovými šrouby s gumovými podložkami, které brání povolování šroubů. Nic samozřejmě není stoprocentní, a proto je nutné občas zkontrolovat, zda se nepovolily. Pokud poutka neplánujete zaměňovat, je ideální závit podlepit.

Jaká je nutná údržba pouzdra?

Kydex je trvanlivý materiál, ovšem při nošení se v pouzdře samozřejmě usazují nečistoty z oblečení a z okolního prostředí. Pouzdro stačí jednoduše vypláchnout vodou či vyfoukat kompresorem. Při větším znečištění doporučujeme používat na čištění technický líh, který je šetrný k plastům. Jediné, co je potřeba kontrolovat na pouzdrech, je dotažení šroubů.

Bude kydex ničit povrchovou úpravu?

Samozřejmě k tření mezi pouzdrem a zbraní dochází, takže povrchová úprava je namáhána, což znamená, že k určitému opotřebení povrchové úpravy bude docházet.

Jaké barvy máte skladem?

Vzorník dostupných barev a potisků naleznete ZDE.

Nabízíme také individuální potisky na míru a laserování grafiky na pouzdra.

Bude se při zvolení potištěného kydexu "ošoupávat" potisk?

Na kydexu je maskovací vzor potištěn, takže třením o oblečení apod. bude docházet k poničení potisku, zejména na záhybech, hranách pouzdra, kde dochází k tření o oblečení nejvíce. Podkladová barva je ale vždy zvolena tak, aby to nebylo kontrastní.

Kolik si účtujete za poštovné a balné?

Poštovné při zaslání Zásilkovnou je při platbě na účet 100,- Kč a při platbě na dobírku 140,- Kč. Českou poštou při platbě na účet 140,- Kč při menších zásilkách, při větších 160,- Kč a při platbě na dobírku 190,- Kč.
Je možné zasílat výrobky do zahraničí. U této možnosti si vždy vyžádejte předběžnou kalkulaci.

Jste plátci DPH?

Ano, jsme plátci DPH.

Pokud máte jakékoliv další dotazy či byste chtěli poradit s výběrem pouzdra, neváhejte nás kontaktovat.